John lže, jak když tiskne

Opět jsem v hledáčku Radka Johna (nebo Kokty z knihy Mafie v Praze?).  Zde na Frekvenci 1 (rozhovor ze 14.10.2011), jsem byl již podruhé označen za experta, o kterém RJ slyšel mnohokrát, že bere úplatky.

Lež má krátké nohy a Johna dohonila přímo v evedené relaci. Srovnejte - z Novy se propouštěli lidé, na které padlo byť podezření (presumpce viny). O mě opakovaně slyšel, jaký jsem lump a korupčník. A pozor, přesto dal souhlas k zapsání mého zkorumpovaného jména na kandidátku VV-ABL. Tedy velký rozpor. Velmi to odporuje jeho předchozím prohlášením, jak jeho strana je jediná čistá a prosta takových lidí. Nu nebyla a není. Zejména někteří guru jí nedělají dobré jméno, ani šmírování, vydírání a uplacení. 

Podruhé. Odsoudil výroky Babáka na adresu naší kolegyně. Chvilku jsem si myslel, že je chlap, který ctí slušnost a opravdu odsuzuje hulváty. Pak však padla věta, kterou vše negoval a zařadil se mezi prasata. Najdete ji snadno.

Díky všem, kteří jste mi napsali na výzvu zde. Nezklamu Vás. Těším se na soud, byť si myslím, že John odvahu k podání žaloby nenajde. 

Hodně klidných večerů a všem doporučuji, aby si přečetli Michala Viewegha a jeho Mafii v Praze. A těším se i na listopad, kdy vyjde volné pokračování politického thrileru Kmotra Mrázka od Kmenty. Zaslechl jsem, že se to bude jmenovat Superguru Bárta. Koktovy Veverky nebudou mít klidný podzim.