BB Kurýr

Někteří z vás znají Brandýsko-Boleslavského KURÝRA v tištěné podobě. Občasník, který si opoziční zastupitelé financují sami. Elektronickou mutaci představujeme. Netajíme se kritickým postojem k současnému vedení radnice a chceme tady ukázat, jak bychom to dělali my. Všem zastupitelům, kteří jsou v opozici, ale i občanům uvažujím o kandidatuře v podzimních volbách, nabízíme prostor k prezentaci svých řešení. Zveřejnit své názory v Městských listech máme šanci jen na předem určená témata a v omezeném rozsahu. BBKurýr není a nebude portál jedné strany. Ostatně v obci se nedělá celostátní politika.

Cílem je vytvořit otevřené a svobodné fórum. Propojením s facebookem je možná široká diskuse o každém článku. Otevření chceme být pro kohokoliv, kdo by chtěl zveřejnit svůj článek na tomto portálu. Stačí jej poslat na elektronickou adresu a hlavně podepsat.

Z tohoto portálu se pak některé články objeví i v tištěném Kurýru. Ne každý ještě plně využívá internet. Tištěná média mají svůj význam. Přes velké problémy s distribucí v občasném vydávání budeme pokračovat.

Připravujeme monotematické číslo na téma pískovna U jatek. Postupně shromáždíme všechny informace, jak se kauza narodila, pokračovala a zveřejníme i všechny dokumenty, které jsme k věci shromáždili. Dovolíme si je jen krátce komentovat.

Přeji elektronickému Kurýru hodně čtenářů a diskutujících.

Kurýra najdete na stránkách www.bbkuryr.cz 

Diskutovat budeme zde: https://www.facebook.com/BBKuryr